• 25 – 27 sierpnia 2017 Rodzinny Vedic Art we Wrocławiu – część I

 • Już pod koniec sierpnia
  razem z Akademią Rozwoju DalejMama we Wrocławiu
  zapraszam na
  Rodzinny Vedic Art – warsztat dla rodziców, dzieci, dziadków.
  Będziemy dużo malować 🙂 będzie kolorowo i wesoło :)Dobra wiadomość: żadnych ograniczeń wiekowych!!!
  Druga dobra wiadomość: Rodzinny Vedic Art to przede wszystkim spontaniczna, dobra zabawa ze swoim dzieckiem. Malowanie kredkami, farbami, pełna kreacja, swobodne wyrażanie siebie. To poznanie siebie, zrozumienie siebie w relacji z dzieckiem, ale najważniejsze, pogłębienie wzajemnych więzi i relacji. To niezapomniane, wspólnie spędzone chwile i … przedłużenie wakacji !!!Rodzinny Vedic Art. to również niezwykłe doświadczenie dla Dziecka. Wydobywa i wzmacnia twórczy potencjał dziecka, rozwija wyobraźnię, pewność siebie, uczy podejmowania decyzji, pozwala poznać siebie jako wewnętrznego kreatora swojego życia. 

  Warsztat Vedic Art dla rodzin jest prowadzony wg wskazówek Rinnie Crossler, głównego administratora kursu Vedic Art dla rodzin, nauczycielki i instruktorki ze Szwecji, która ponad 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów rodzinnych.

  Dla nauczycieli Vedic Art. – symultanicznie odbędzie się wzbogacający kurs nauczycielski „O prowadzeniu warsztatów Vedic Art dla rodzin”.
  Warsztaty poprowadzi: 
  Paulina Mazurek, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych „Goldsmiths University” w Londynie. Od 3 lat pracuje w głównej szkole Vedic Art dla Johannesa Kallmana, syna twórcy metody, Curta Kallmana. Jest koordynatorem Vedic Art w Wielkiej Brytanii oraz letnich kursów na Oland, odpowiada za międzynarodowe kontakty. Założyła Vedic Art Academy w Londynie. W Polsce tłumaczy kursy Johannesa Kallmana.
  Prywatnie Paulina jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek: 17 letniej Zuzanny oraz 7 letniej Bridy. Wiedzę zdobytą na kursie Vedic Art dla rodzin stosuje razem ze swymi córkami w życiu codziennym. W ten sposób wspiera swoje dzieci w rozwoju, żeby mogły rozwinąć i swobodnie przejawiać cały swój potencjał.Miejsce: Akademia Rozwoju DalejMama ul. Marca Polo 9, 51-504 Wrocław
  Czas: Warsztat odbędzie się w cyklu weekendowym w terminach:Pierwszy weekend: 25 sierpnia 2017 w godz. 16.00 – 19.00
  26, 27 sierpnia 2017 w godz. 10.00 – 17.00Drugi weekend: 15 września 2017 w godz. 16.00 – 19.00
  16,17 września 2017 w godz. 10.00 – 17.00 Podczas warsztatów przewidujemy przerwę na obiad. W pobliżu jest miejsce, gdzie można zjeść dobry ciepły posiłek lub zamówić jedzenie z dowozem na miejsce. Na czas warsztatów zabierzcie ze sobą drobne przekąski i ulubione napoje.Koszt: Dzieci biorą udział gratis! Dorośli:  500 zł za weekend. Przy udziale dwóch osób dorosłych z Rodziny upust – 100 zł od całości.
  Podane ceny nie obejmują kosztów wyprawki malarskiej.Dla nauczycieli Vedic Art. – kurs wzbogacający 4000 SEK lub 1700 zł.

  Zapisy: Aby zapisać się na warsztat prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://goo.gl/forms/cqgfrIt7vbZs8yns2

  W informacji zwrotnej otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz dane do wpłaty zaliczki.
  W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Anną Szurlej, współorganizatorką i nauczycielką Vedic Art., nr telefonu 608520250.

  WAŻNE! Wyprawka malarska – Rodzice/Dziadkowie przychodzą na warsztaty z przygotowaną wyprawką malarską dla siebie i swoich pociech.

  Najlepiej sprawdzają się:
  – różnej wielkości pędzle, dla chętnych szpachelki malarskie plastikowe, metalowe, plastikowe karty
  – coś na czym będziecie malować czyli: gotowe podobrazia, blejtramy, kartony, kartki, ale również doskonale nadają się pocięte kartony/ pudełka i grubszy papier pakowy. Zabierzcie ich więcej, żebyście mogli się rozwinąć i dać upust swojej kreacji;
  – farby plakatowe, wodne, akrylowe, tempery, akwarele. UWAGA! –
  NA WARSZTACIE NIE UŻYWAMY FARB OLEJNYCH!
  Bardzo długo schną i nie są przyjazne dla zdrowia;
  – kredki, pastele, bloki rysunkowe, zeszyty, kleje, kolorowe kartki;
  – WAŻNE! Zabierzcie ubrania, które możecie pobrudzić farbami – niektóre farby się nie spierają. Chodzi o dobrą zabawę i radość, a nie zamartwianie o swoje ciuchy;
  – kubełki na wodę – świetne są po jogurcie 1l, dużych serkach na sernik, po maśle klarowanym. Potrzebne będą talerzyki jednorazowe, najlepiej plastikowe, jako palety do rozrabiania farb.W sklepie dla plastyków można kupić duże, tanie farby wodne lub akrylowe, pędzle i wiele dodatkowych akcesoriów, papiery i blejtramy. Ale pamiętajmy, że można się dobrze bawić dając upust swojej fantazji na kartonach i papierze pakowym. Nie dajmy się zwariować, ważna jest dobra zabawa i samo doświadczenie, a nie drogie narzędzia i farby.