• 3 grudnia 2017 Warsztaty rozwoju osobistego wg. metody Curta Kallmana – edycja dla rodzin z dziećmi

 • Rodzinny Vedic Art we Wrocławiu 

  Warsztaty rozwoju osobistego wg. metody Curta Kallmana

   EDYCJA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

  Prowadzona jest wg wskazówek Rinnie Crossler,

  głównego administratora kursu Vedic Art dla rodzin,

  nauczycielki i instruktorki ze Szwecji, która

  ponad 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów rodzinnych.

   

  Cykliczne spotkania jednodniowe

  1 raz w miesiącu w weekend

  rodzic/dziadek/babcia/dziecko

  Po raz drugi we Wrocławiu zapraszamy na warsztat metody Curta Kallmana ukierunkowaną na rodzinę i rodzinne relacje, szczególnie dziecko – rodzic, rodzic – dziecko. Głównym przesłaniem tego warsztatu jest zrozumienie czym jest kreatywność oraz jakich warunków potrzebuje dziecko, aby w procesie „udomawiania” mogło zachować, a jeszcze lepiej, rozwijać swoje naturalne zdolności twórcze, swój potencjał, swoją indywidualność oraz talenty. Poprzez poznanie i doświadczanie 17 zasad – kluczy rodzice i dzieci przypominają sobie czym jest naturalny porządek w rodzinie, w jaki sposób wykorzystać „rację” i umysł do tworzenia harmonii i umocnienia relacji rodzinnych. Otwiera na uczucia i emocje, które są właściwe takie jakie są, tylko trzeba nauczyć się odpowiednio i bezpiecznie je wyrażać. Ważnym elementem warsztatu jest rozpoznanie tego, co się dzieje w polu rodziny, kiedy dziecko i rodzic mają zupełnie inne tempo życia i działania oraz czy każdy z nich zna i rozumie swoje szczególne miejsce w rodzinie.

  Metoda Curta Kallmana znana w Polsce pod nazwą Vedic Art jest doskonałą metodą poznawania siebie, rozwijania swojego wewnętrznego potencjału, kreatywności i powrotu do swojej mocy. To potężne narzędzie do poprawy jakości swojego życia, tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego – materialnego. Opracowana na bazie słów kluczy pochodzących z wiedzy wedyjskiej, łączy wiedzę o procesie twórczym w malarstwie ze sztuką życia. Wykorzystuje proces malowania jako narzędzie do doświadczania zasad – kluczy. Obraz, który powstanie nie jest celem samym w sobie. Najważniejsze w tej metodzie jest przejście przez proces i uświadomienie sobie siebie, jeszcze głębsze poznanie siebie, zaufanie swojej wewnętrznej wiedzy, swojemu sercu.

  Jeżeli pragniesz poznać siebie, zaprzyjaźnić się ze sobą, rozwinąć swoją świadomość i nauczyć się czegoś o swojej relacji z dzieckiem, wyjść poza utarte schematy myślenia i działania,  zrozumieć i poprawić te relacje, nawiązać lepszy kontakt z dzieckiem, dokonać zmiany – ten warsztat jest z pewnością dla Was.

  Jeżeli masz problemy ze swoim dzieckiem, nie znasz przyczyny waszych trudnych relacji, nie wiesz co zrobić, jak to zmienić – ten warsztat jest dla Was.

  Jeżeli chcesz miło spędzić czas ze swoimi pociechami, jeżeli twoje dzieci kochają malować, chcesz ze swoimi dziećmi zrobić coś twórczego, pomalować w przyjaznym otoczeniu, poznać i doświadczyć czegoś nowego – to jest właściwe miejsce i czas.

  Jeżeli już przeszedłeś przez proces Vedic Art i chcesz, żeby twoje dzieci rozwijały swoje skrzydła, poznały zasady twórczego życia bez ograniczeń – czekamy na Was.

  Spotkania będą odbywały się cyklicznie, 1 raz w miesiącu. Na każdym kolejnym warsztacie przedstawiane będą kolejne zasady i szczegóły metody.

  ZAJĘCIA PROWADZI: Anna Szurlej – nauczyciel Ekstra Kompetencyjny Vedic Art, terapeutka dźwiękiem mis tybetańskich i gongów, naturoterapeutka, trener SBF.

   

   „Od ponad 20 lat zgłębiam wiedzę na temat kreatywności, zdrowia i samorozwoju. Wewnętrzna transformacja jest moim impulsem do poszukiwania nowych rozwiązań w terapii i warsztatach, które prowadzę. W swojej pracy głównie wykorzystuję łagodne techniki pracy z ciałem, m.in. masaż tybetański, masaż Ojca Klimuszki, Łagodną Bio-Energetykę, medytacje, Soul Body Fusion i dźwięk.”

   

  WWW: www.annaszurlej.pl

  KONTAKT: Anna Szurlej tel. + 48 608520250

  TERMIN: 3.12.2017  godz. 10.00 – 15.00;

  Spotkania będą odbywały się cyklicznie, 1 raz w miesiącu. Na każdym kolejnym warsztacie przedstawiane będą kolejne zasady i szczegóły metody.

  Kolejne spotkanie 7.01.2018; 4.02.2018

  MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marca Polo 9 (Osiedle Olimpia Port), Wrocław

  INWESTYCJA: 200,00 / osoba dorosła, dzieci wchodzą bezpłatnie / 180,00 zł  w karnecie min. 4 spotkania

  INFORMACJE DODATKOWE:

  WAŻNE! Wyprawka malarska – Rodzice/Dziadkowie przychodzą na warsztaty z przygotowaną wyprawką malarską dla siebie i swoich pociech.

  Najlepiej sprawdzają się:
  – różnej wielkości pędzle, dla chętnych szpachelki malarskie plastikowe, metalowe, plastikowe karty;

  – coś na czym będziecie malować czyli: gotowe podobrazia, blejtramy, kartony, kartki, ale również doskonale nadają się pocięte kartony/ pudełka i grubszy papier pakowy. Zabierzcie ich więcej, żebyście mogli się rozwinąć i dać upust swojej kreacji;
  – farby plakatowe, wodne, akrylowe, tempery, akwarele.

   

  UWAGA! NA WARSZTACIE NIE UŻYWAMY FARB OLEJNYCH! Bardzo długo schną i nie są przyjazne dla zdrowia.
  – kredki, pastele, bloki rysunkowe, zeszyty, kleje, kolorowe kartki;

  – potrzebne będą talerzyki jednorazowe, najlepiej plastikowe, jako palety do rozrabiania farb.

   

  W sklepie dla plastyków można kupić duże, tanie farby wodne lub akrylowe, pędzle i wiele dodatkowych akcesoriów, papiery i blejtramy. Ale pamiętajmy, że można się dobrze bawić dając upust swojej fantazji na kartonach i papierze pakowym. Nie dajmy się zwariować, ważna jest dobra zabawa i samo doświadczenie, a nie drogie narzędzia i farby.

   

  ZAPISY: Aby zapisać się na warsztat prosimy o wypełnienie formularza:

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFmz-7kQ8oqa0TAj3KxSnogWmjg70mzkeFqEVH_VpaXjwsUQ/viewform
  W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz dane do przelewu.