• Masaż dźwiękiem

 • Podczas terapii dźwiękiem mis i gongu odbiorca masażu jest w pozycji leżącej. Misy układa się na ciele w różnych sekwencjach. Po wzbudzeniu dźwięku przez uderzenie lub pocieranie specjalną pałką, wibracja delikatnie rozchodzi się w ciele. Masowana jest każda komórka ciała, a dźwięk docierając do każdej z nich dodaje im energii, stymuluje DNA, harmonizuje pracę poszczególnych narządów i układów ciała, równoważąc je. Fala dźwięku przechodząc przez ciało uwalnia napięcia, blokady i stymuluje swobodny przepływ energii.

  Misy emitują bardzo charakterystyczne dźwięki, tony a czas ich wybrzmienia jest bardzo długi. Poddając się działaniu tych szczególnych wibracji uzyskamy stan od głębokiej relaksacji do transu, następuje synchronizacja półkul mózgowych. Mogą pojawić się wglądy, głębokie zrozumienie na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Pojawia się spokój, zaufanie, poczucie jedności i wolności. Dźwięki mis pomogą Ci w samopoznaniu i odkrywaniu samego siebie. To dźwięki, które będą śpiewać w harmonii z Twoją duszą.

  Gong – spośród znanych instrumentów muzycznych wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na każdy poziom naszego istnienia – ciało fizyczne, emocjonalne, na nasz umysł i naszego ducha.

  Potężna wibracja gongu stwarza odczucie poszerzenia świadomości, rozpuszczenia naszej tożsamości ego, łączy nas z naszym sercem i duszą. Możemy doświadczyć poczucia jedności ze wszystkim co Istnieje, ze Źródłem. Z większym dystansem postrzegamy swoje doświadczenia życiowe, a kontakt z wyższym Ja otwiera nas na proces uzdrowienia na wielu poziomach.

  Dźwięk gongu potrafi również wywołać stan od głębokiej relaksacji do transu. Pojawiają się wizje, przychodzą rozwiązania, zmienia się postrzeganie rzeczywistości, zostaje zainicjowana wewnętrzna przemiana.

  Gong Pudża to terapia dźwiękiem o specjalnej formie – całonocna, święta i głęboko uzdrawiająca ceremonia. Dla wielu osób jest to niezwykłe doświadczenie. Podczas Gong Pudży każdy z uczestników również przyjmuje pozycje leżącą, ze szczególną dbałością o swoje ciało i jego wygodę. Może odbierać dźwięki zanurzając się w spokojny sen, ale również ma możliwość osobistego doświadczenia gongu, mistycznego połączenia z jego duchem podczas samodzielnej gry na nim, w określonym przez prowadzących czasie. Im więcej uczestników, tym mocniejsze oddziaływanie Pudży.

  prezent2.png

  Zapraszam do skorzystania z karnetu upominkowego na masaż dźwiękiem.
  Elegancko zapakowany stanowi oryginalny prezent na każdą okazję.
  Terapia dźwiękiem może zostać zrealizowana w dowolnym terminie po uprzedniej konsultacji i rejestracji telefonicznej.