• Soul Body Fusion

 • Soul Body Fusion ® – to proces zjednoczenia ducha z ciałem przynosi uzdrowienie ciała i życia. Jest jednak czymś znacznie więcej, rozwija Cię na wszystkich poziomach i działa we wszystkich wymiarach. To cud pełnej obecności w Tu i Teraz oraz poczucie silnego ugruntowania. W tym procesie zjednoczenia ze swoim duchem nie ty dokonujesz wyboru rezultatu. Poprzez uzdrawianie duchowe wyboru dokonuje właśnie twoja dusza z wyższego poziomu. To ona decyduje o uzdrowieniu z chorób, traum czy innych zaburzeń, abyś mógł powrócić na właściwą Ci ścieżkę i w pełnym zdrowiu, swobodnie, z radością podążać nią w zgodzie ze swoim boskim celem i w harmonii ze swoim boskim czasem.

  Może się zdarzyć, że zmiany zauważysz od razu, ale niektórzy ludzie potrzebują czasu, by je dostrzec. Dusza wprowadza tylko te wibracje, na które jesteś gotowy, które jesteś w stanie zintegrować. Jeśli całkowicie powierzysz swoją wolę swojej duszy, ona zrobi dokładnie to, co trzeba, we właściwym dla ciebie czasie.

  Początkową fuzję Soul Body Fusion wykonuje się trzy razy. Pierwsza sesja składa się z dwóch części, które trwają około 10 minut, z krótką przerwą na wypicie wody i podzielenie się doświadczeniem. Kolejną sesję przeprowadza się tydzień później, ostatnią po trzech tygodniach od pierwszej. Każda sesja pogłębia i utrwala proces połączenia.

  Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczyć oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak się dzieje z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha na wiele sposobów zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

  Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone? Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał? Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

  Czując utratę duszy – a wraz z tym wrodzonej mocy – niektórzy z nas próbują odzyskać ją poprzez medytację i praktyki duchowe. Inni być może stają się na to obojętni, na skutek przepracowania i uzależnień. Błąd leży w tym, że chcemy dogonić duszę przez zostawienie w tyle naszego ciała. …

  W obecnym klimacie oddzielenia, niektórzy starają się osiągnąć jakieś duchowe cele, ale w tym obniżają wartość ziemskiego życia. … Zamiast pozostawiać za sobą ciało, być może pierwszym krokiem prowadzącym do duchowego rozwoju oraz dobrego stanu fizycznego i emocjonalnego jest sprowadzenie z powrotem i w pełni ducha do ciała. Musimy zacząć od bycia całością. W końcu, tylko w takim zakresie jesteśmy zdolni to przejawić, możemy coś zmienić.”

  Fragment książki „Soul Body Fusion” Janette Crowley, Rozdział I, Brakujący element naszego potencjału.

  Zabieg Soul Body Fusion może pomóc:

  • uniknąć tracenia sił witalnych, kiedy napotykamy trudności w naszym życiu,
  • wzmocnić swoje życie osobiste, rodzinne i zawodowe,
  • rozpoznać potężne wewnętrzne i zewnętrzne źródła uzdrawiania,
  • doświadczyć uzdrawiania na wszystkich poziomach: fizycznym, energetycznym, psychologicznym i duchowym,
  • powrót do swojej wewnętrznej radosnej i kreatywnej natury,
  • rozwijać się na ścieżce do wyzwolenia.