• Masaż tybetański

 • Masaż tybetański to seria 14 bardzo subtelnych masaży, których działanie terapeutyczne polega m.in. na regulacji i regeneracji biopola człowieka. Klient podczas masażu pozostaje w ubraniu (najlepiej z naturalnych włókien). Bardzo subtelny masaż całego ciała trwa ok. 1,5 godziny.

  Masaż tybetański jest jedną z najsilniejszych ceremonii uzdrawiania, trampoliną w rozwoju duchowym i poszerzeniu świadomości, swoim zakresem obejmuje zarówno ciało fizyczne jak i ciała subtelne.
  Uwalnia blokady i zastoje energetyczne na wielu poziomach, harmonizując i równoważąc ciała subtelne oraz otwierając ciała duchowe. Równoważąc przestrzeń serca, łączy z wyższym ja, z duszą. Transformując przekonania i wzorce, które nam nie służą, przywraca naturalną mądrość i wiedzę – kim jestem, jak chcę żyć, czego pragnę. Daje moc działania i realnego wpływu na własne życie.

  Na poziomie fizycznym powoduje głębokie oczyszczanie organizmu z zalegających w nim toksyn i złogów, przywraca wewnętrzną równowagę, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie.
  Jest zalecany szczególnie przy nerwicach, depresjach, alergiach. Efektywnie wspiera proces zdrowienia w wielu poważnych schorzeniach, m. in. w przypadkach chorób narządu ruchu, kręgosłupa, zaniku mięśni, chorobach krążenia, zakrzepowym zapaleniu żył, chorobach narządów wewnętrznych. Łagodzi bolesne skurcze mięśni. Masaż tybetański jest pomocny przy stwardnieniu rozsianym, szczególnie w pierwszym stadium choroby.

  Technika masażu tybetańskiego wywodzi się z kultury Wschodu. Do Polski została przywieziona przez Danutę Torriente i została zaadoptowana przez wielu europejskich bioterapeutów.